Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Coco

1,300.00
Coco – niezwykle prosty w formie mebel. - Minimalizm i funkcjonalność to jego atuty. - Posiada funkcję spania, jest to mebel na którym sen będzie bardziej komfortowy niż na jakimkolwiek narożniku - Jest idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń sypialnych. Cieszy się ogromną popularnością wśród studentów oraz uczniów ze względu na prostotę, wygodę i cenę. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Ewa 3 2 1

5,000.00
Niezwykle stylowy zestaw Ewa 3 2 1 doskonale sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, podkreślając ich wyjątkowy charakter. - Meble są bardzo funkcjonalne, -ruchome zagłówki, - Dodatkowym atutem jest ich uniwersalność – w dosłownie kilka minut można zmienić konfigurację ustawienia, by otrzymać układ przystosowany do zaaranżowanej sytuacji -świetne połączenie designu z funkcjonalnością. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Monaco sofa

2,400.00
Kanapa rozkładana MONACO to propozycja stworzona specjalnie do małych pomieszczeń. Sofa posiada funkcje spania i pojemnik na pościel. Mebel z pewnością przyciągnie uwagę gości. Siedzisko wykonane jest z wysokiej jakości sprężyny bonelowej i pianki. Szybko i sprawnie zmienisz ją w komfortowe posłanie, na którym porządnie wypoczną zaproszeni na noc goście. Całość dopełnia pojemnik do przechowywania. Wymiary sofy: 254cm/100cm Po rozłożeniu 146cm