Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Divo

2,900.00
Narożnik Divo doskonale sprawdzi się dosłownie we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, podkreślając ich wyjątkowy charakter. - posiada ruchome zagłówki, - posiada funkcję spania, - ogromnym atutem jest jego uniwersalność – w dosłownie kilka minut można zmienić stronę narożnika, - przykład świetnego połączenia designu z funkcjonalnością, - narożnik jest od wielu lat jednym z lepiej sprzedających się mebli z naszej oferty, - dzięki swoim uniwersalnym wymiarom, zawsze wkomponuje się idealnie we wnętrze salonu, dając efekt ,,WOOOW”. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Lucy

2,100.00
Narożnik Lucy wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale. Doskonały do spotkań w szerszym gronie znajomych. -Minimalistyczna stylistyka sprawia -uniwersalny i ponadczasowy, -funkcja spania -pojemnik na pościel. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Luiza

2,200.00
Narożnik Luiza wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale. Doskonały do spotkań w szerszym gronie znajomych. - minimalistyczna stylistyka sprawia - uniwersalny i ponadczasowy, - funkcja spania - pojemnik na pościel - poduszki z przeszyciami. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Napoli

2,800.00
Nowoczesny, minimalistyczny w swojej formie narożnik Napoli. Narożnik ten jest bardzo funkcjonalny – posiada między innymi funkcję spania - dwie wysuwane pufy, które ułatwią organizację spotkań w szerszym gronie. - uniwersalnego designu z funkcjonalnością. - dwa pojemniki na pościel, - wyprofilowane poduszki. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)