Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Cary U

5,000.00
Narożnik Cary U to element kolekcji mebli tapicerowanych, którą stworzyliśmy z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. – Stylowy i funkcjonalny, – Regulowane zagłówki, – Funkcja spania i miejsce do przechowywania. – Wysoka jakość wykonania. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Cezar U

5,700.00
Narożnik Cezar U to kolejny element kolekcji mebli tapicerowanych, którą stworzyliśmy z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. - Stylowy i funkcjonalny; taki jest właśnie Cezar U. - Wygodny i praktyczny to jego atuty. - Ruchome zagłówki i regulowane podłokietniki o komfortowym kącie nachylenia sprawiają jeszcze większą radość z użytkowania. - Funkcja spania i praktyczne miejsce do przechowywania. - Wysoka jakość wykonania. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Emma

5,400.00
Narożnik Emma to element kolekcji mebli tapicerowanych, którą stworzyliśmy z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal, który jest większym odpowiednikiem narożnika EWA. Pomimo konfiguracji w literę U, mebel posiada takie wymiary, że z pewnością zmieści się do salonów, które nie mają ogromnym przestrzeni. – Stylowy i funkcjonalny, – Regulowane zagłówki, – Funkcja spania i miejsce do przechowywania. – Wysoka jakość wykonania. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Ewa 3 2 1

5,000.00
Niezwykle stylowy zestaw Ewa 3 2 1 doskonale sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, podkreślając ich wyjątkowy charakter. - Meble są bardzo funkcjonalne, -ruchome zagłówki, - Dodatkowym atutem jest ich uniwersalność – w dosłownie kilka minut można zmienić konfigurację ustawienia, by otrzymać układ przystosowany do zaaranżowanej sytuacji -świetne połączenie designu z funkcjonalnością. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)