Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Cary L

3,200.00
Cary L – to niezwykle stylowy i funkcjonalny narożnik, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Na szczególną uwagę zasługują; - regulowane zagłówki, dzięki którym można bardzo przyjemnie ułożyć sylwetkę i odpocząć - funkcja spania, to już podstawa - wysokie metalowe nogi, które ułatwią sprzątanie na przykład robotom sprzątającym, - charakteryzuje się bardzo nowoczesną, gustowną i uniwersalną stylistyką, - wysoka jakość wykonania, - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Cezar L

4,500.00
Narożnik Cezar L to kolejny element kolekcji mebli tapicerowanych, którą stworzyliśmy z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. - Stylowy i funkcjonalny; taki jest właśnie Cezar L. - Wygodny i praktyczny to jego atuty. - Ruchome zagłówki i regulowane podłokietniki o komfortowym kącie nachylenia sprawiają jeszcze większą radość z użytkowania. - Funkcja spania i praktyczne miejsce do przechowywania. - Wysoka jakość wykonania. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Dallas

4,400.00
Dallas – wyjątkowo praktyczny narożnik . -Zagłówki i co ciekawe również oparcia są regulowane, zapewniając komfort i wygodę, podczas użytkowania narożnika. -Mebel posiada funkcję spania oraz miejsce do przechowywania. -Wysoka jakość wykonania i doskonałej jakości materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie. Dallas to wzorowe połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Ewa

4,400.00
EWA to piękny mebel o klasycznej stylistyce, w której możemy dostrzec zarówno nawiązanie do nowoczesnego stylu, jak i ponadczasowej elegancji. Dzięki takiemu połączeniu wkomponujemy ten mebel do najróżniejszych aranżacji. - Wykonany został ponadto z bardzo wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz dużą trwałość. Dzięki temu będziemy cieszyć się tym pięknym meblem przez wiele lat. - Posiada funkcje spania i pojemnik na pościel, - Regulowane zagłówki. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Ewa PIK

6,500.00
EWA PIK to nasz HITOWY narożnik z pikowaniami o klasycznej stylistyce, możemy dostrzec zarówno nawiązanie do nowoczesnego stylu, jak i ponadczasowej elegancji. Dzięki takiemu połączeniu wkomponujemy ten mebel do najróżniejszych aranżacji. – Wykonany został ponadto z bardzo wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz dużą trwałość. Dzięki temu będziemy cieszyć się tym pięknym meblem przez wiele lat. – Posiada funkcje spania i pojemnik na pościel, – Regulowane zagłówki. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Fewa

4,500.00
FEWA to piękny mebel o klasycznej stylistyce, w której możemy dostrzec zarówno nawiązanie do nowoczesnego stylu, jak i ponadczasowej elegancji. Dzięki takiemu połączeniu wkomponujemy ten mebel do najróżniejszych aranżacji. -Wykonany został ponadto z bardzo wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz dużą trwałość. Dzięki temu będziemy cieszyć się tym pięknym meblem przez wiele lat. - Posiada funkcje spania i pojemnik na pościel, - Regulowane zagłówki. - podłokietniki z półeczką. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Magic

4,000.00
Magic to piękny mebel dla najbardziej wymagających, w którym możemy dostrzec dodatkowe kryształowe guziki w stylu glamour. Dzięki takiemu połączeniu wkomponujemy ten mebel do najróżniejszych aranżacji co daje nam ponadczasowy charakter mebla. – Wykonany został z bardzo wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz dużą trwałość. Dzięki temu będziemy cieszyć się tym pięknym meblem przez wiele lat. – Posiada funkcje spania, - nogi 15cm, które ułatwią sprzątanie pod meblem, – 6 poduszek, - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Sprint

3,200.00
Sprint to wyjątkowo funkcjonalny, nowoczesny i praktyczny narożnik . - regulowane zagłówki - doskonale wyprofilowane siedziska zapewniają wysoki komfort użytkowania, - funkcja spania - miejsce do przechowywania - wysoka jakość wykonania i doskonałej jakości materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie - nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)