Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Box

1,250.001,500.00
Łóżko kontynentalne BOX to wyjątkowo funkcjonalny mebel, o bardzo eleganckiej stylistyce. Wygody i praktyczny. Wysoka jakość wykonania i doskonałej jakości materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie. Doskonale sprawdzi się klimatycznych sypialniach. Materac nie jest w zestawie. - duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

Box Plus

2,300.003,000.00
Łóżko kontynentalne BOX PLUS to wyjątkowe łóżko, które zapewnia komfort i praktyczne rozwiązania. Wyposażone w sprężynę bonellową, zapewniającą doskonałe wsparcie dla ciała, jest idealnym miejscem do odpoczynku po długim dniu, nie ma konieczności zakupu materaca, wystarczy prześcieradło lub cienki toper. Dodatkowo, łóżko posiada pojemnik na pościel, który umożliwia przechowywanie pościeli. Posiada również regulowane zagłowie, które można ustawić do pozycji półsiedzącej. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)

BOX PLUS z pikowaniem

2,800.003,500.00
Łóżko kontynentalne BOX PLUS z pikowaniem to wyjątkowe łóżko, które zapewnia komfort i praktyczne rozwiązania. Wyposażone w sprężynę bonellową, zapewniającą doskonałe wsparcie dla ciała, jest idealnym miejscem do odpoczynku po długim dniu, nie ma konieczności zakupu materaca, wystarczy prześcieradło lub cienki toper. Dodatkowo, łóżko posiada pojemnik na pościel, który umożliwia przechowywanie pościeli. Posiada również regulowane zagłowie, które można ustawić do pozycji półsiedzącej. - Duży wybór tkanin i kolorów (zobacz)